Prokare, 2000 yılında uzman olduğu projeksiyon cihazları alanında faaliyetlerine başladı. Kurulduğu günden bu güne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlayan Prokare, bu alandaki çalışmalarını halen sürdürmektedir. Projeksiyon cihazları konusunda sektörün öncü kuruluşu olan firmamız, ürün gruplarına projeksiyon perdelerini de ekleyerek “Projectorpark” markasını yarattı.

Teknolojinin gelişen hızına ayak uyduran Prokare, iş süreçleri, organizasyon ve ürün gruplarındaki yapılanmayla birlikte faaliyet alanlarını genişletti. Firmamız, müşterilerinden gelen yoğun talep doğrultusunda “Akıllı ev ve Bina Otomasyon Sistemleri”, “Profesyonel Ses ve Görüntü Sistemleri”, “Kontrol Ürünleri,” ve “Network Sistemleri” alanlarında teknik destek sunmaya başladı.

Kurulduğu günden itibaren birçok projeyi başarıyla noktalayan Prokare, dünya çapında önemli markaların temsilciliklerini aldı. Hem dağıtıcı hem de sistem entegratörü olarak kapsamlı işlere imza atan firmamız, 16 farklı markayla işbirliğini sürdürmektedir.

Sektörün öncü markalarından biri olan ve 19 yıllık tecrübesini kaliteyle birleştiren Prokare, değerlerinden asla ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, yaptığı tüm projelerde kalitenin ısrarlı takipçisi olan firmamız, geniş bir referans ağına sahip olmayı başarmıştır. Yaşam alanınızdaki ürün karmaşasını kaldırarak konfor alanlarınızı arttıran projeler geliştiren Prokare, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.