Profesyonel Görüntü Sistemleri

Günümüzde mesajları toplu olarak iletmenin en etkili yolu, görsel teknolojinin en son ürün ve çözümlerinden yararlanmaktır.Eğer kusursuz bir etkinliğe imza atmak istiyorsanız, tercih ettiğiniz ürünler de kusursuz olmalıdır.Bu anlamda Profesyonel Görüntü Sistemleri; tanıtım, toplantı, seminer, kongre, eğitim, konser, tiyatro ve sinema gösterilerinde hedefe doğrudan ulaşmanızı sağlar.

Profesyonel Görüntü Sistemleri’nin sunduğu olanaklar ve hitap ettiği kitle bununla da sınırlı değildir. Çağımızda iş dünyasının en önemli çözüm ortaklarından biri yine Profesyonel Görüntü Sistemleri’dir. Açık veya kapalı alanlarda, alışveriş merkezlerinde, otel, cafe ve hastane gibi değişik yapılarda Profesyonel Görüntü Sistemleri’nin göz dolduran örneklerini görmekteyiz. Değişen reklam ve tanıtım dünyasında da önemli bir yer edinen Profesyonel Görüntü Sistemleri, bilginin daha hızlı ve daha etkileyici bir şekilde karşı tarafa sunulmasını sağlayan, kullanışlı basit, bir o kadar da verimli bir sistemdir.

PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ’NİN AVANTAJLARI 

  • Artan müşteri ilgisi
  • Yükselmiş satışlar
  • Artan marka bilinirliği
  • Gerçek zamanlı içerik yönetimi
  • Azalan reklam maliyeti
  • Daha dikkat çekici mesaj

Profesyonel Görüntü Sistemleri’ni, TV ekranlarından ayıran bir özellik, profesyonel yazılımdır. Profesyonel yazılım, sistemin tüm yönetimini otomatikleştirir ve basit bir kullanım sunar. Bu sayede ekran sistemini uzaktan yönetebilirsiniz. Ekrandaki içeriğe göre güncelleme yapabilir, ekrandaki herhangi bir soruna yine uzaktan müdahale edebilirsiniz. İçeriği yalnızca bilgisayarınızdan değil, yanınızda taşıdığınız tabletinizden veya akıllı telefonunuzdan güncelleyebilirsiniz.

PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ’NDE PROKARE FARKI 

Yaklaşık 20 yıldır görüntü sistemlerine Türkiye’nin öncü firmalarından biri olan Prokare, müşterilerine kaliteli ve ayrıcalıklı çözümler sunmaktadır. Projeksiyon perdeleri ve aksesuarları için Projectopark, Ayna TV’ler için ise Mirrortrend markasını yaratan Prokare, ürün ve hizmet kalitesinde dünya çağında markalarla yarışmaktadır. Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında çok önemli projelere imza atan Prokare, video-wall, endüstriyel monitörler, dijital signage, görüntü dağıtım sistemleri konusunda faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.